Vi ser fram emot att höra från dig. Du når oss via mail, telefon eller helt enkelt kommer förbi och säger hej.

Kungstorget 11–12, 411 10 Göteborg

hej@itiden.se

0709-59 70 08

Ny kund

Vi är alltid intresserade av nya spännade projekt och utmaningar. Vill du diskutera ditt projekt med oss och hur vi på bästa sätt kan hjälpa er? Kontakta Andreas Bergqvist som gärna berättar mer och kan svara på alla tänkbara frågor.

Arbeta med oss

Vi håller ständigt öron och ögon öppna efter duktiga och drivna medarbetare. Maila din ansökan eller fundering till jobb@itiden.se.

LIA / Praktik

Söker du en LIA-plats där du får erfarenhet av skarpa projekt, möjlighet att vara med och ta beslut, problemlösa och framför allt utvecklas? Skicka din ansökan till lia@itiden.se.

Medarbetare

Andreas Bergqvist

VD

0709-59 70 08

Christian Nielsen

Operativ Chef

christian@itiden.se0761-71 12 27

Jonas Burman

Strateg

jonas@itiden.se0709-59 70 00

Daniel Brodin

Tech Lead

daniel@itiden.se0709-59 70 01

Daniel Englund

Digital Designer

daniel.englund@itiden.se0768-07 11 54

David Karlsson

Utvecklare

david@itiden.se0739-84 93 51

Jakob Johansson

Utvecklare

jakob@itiden.se0738-04 10 12

Oskar Joss

Utvecklare

oskar@itiden.se

Evelyn Fredin

Utvecklare

evelyn@itiden.se0723-10 46 36

Hugo Sundberg

Utvecklare

hugo@itiden.se0735-43 33 08

Axel Bolle

Utvecklare

axel@itiden.se0701-40 87 75

Nema Vinkeloe Uuskyla

Utvecklare

nema@itiden.se0706-37 92 95

Neo Leijondahl

Utvecklare

neo@itiden.se0722-50 40 07

Gustav Enoksson

Utvecklare

gustav@itiden.se